+3 (8093) 518-27-30
menu
person

Сьогодні у місті Коломия закінчився другий день  чемпіонату України з класичного жиму лежачи. Чергина Євгенія здобула срібло серед юніорок у категорії до 47 кг.

Вітаємо спортсмена та тренерів.

Переглядів: 140 | Додав: Aleksandr | Дата: 2019-07-14 | Коментарі (0)

Сьогодні у місті Коломия Івано-Франківської області розпочався чемпіонат України з класичного жиму лежачи. Сріблом відзначились два спортсмена клубу "Прайд".

Косьянова Ксенія  посіла другу сходинку п’єдесталу у категорії до 57 кг, серед дівчат.

Усенко Олександра посіла друге місце у категорії до 84 кг,  серед дівчат.

Нажаль, Кочубей Владислав зайняв шосту сходинку в жимі лежачи, у категорії до 53кг, серед юнаків.

Вітаємо спортсменів та тренерів!

Переглядів: 138 | Додав: Aleksandr | Дата: 2019-07-13 | Коментарі (0)

Вітаємо з днем народження тренера,  суддю І категорії,  кандидата в майстри спорту Індикову Ольгу Дмитрівну. Бажаємо міцного здоров’я, великих спортивних досягнень, щастя та вірного кохання Бажаємо щирих почуттів, яскравих барв життя та тільки радісних емоцій, справжніх друзів, гарних новин та чудового настрою на кожен день.

Переглядів: 148 | Додав: Aleksandr | Дата: 2019-07-13 | Коментарі (0)

Сьогодні стартує чемпіонат України з пауерліфтингу серед жінок та чоловіків. Місце проведення м. Львів.  Усе дуже круто.  Організація на вищому рівні.

Переглядів: 195 | Додав: Aleksandr | Дата: 2019-06-27 | Коментарі (0)

01-02 червня в м. Харків на базі КДЮСШ у легкоатлетичному манежі відбувся чемпіонат Харківської області з класичного пауерліфтингу.

Клуб «ПРАЙД» представляли 12 спортсменів у різних вагових та вікових категоріях.

Всі спортсмени гідно виступили та зайняли такі місця: з них: 6 – перших мі ... Читати далі »

Переглядів: 339 | Додав: AlexCrow | Дата: 2019-06-03 | Коментарі (0)

Первомайські спортсмени з пауерліфтингу клубу «ПРАЙД» - вкотре стали ЧЕМПІОНАМИ!!!

12 травня в м. Харків на базі ДЮСШ №9 відбулися чемпіонати Харківської області з екіпірувального та класичного жиму лежачі.

Клуб «ПРАЙД» представляли 19 спортсменів у різних вагових та вікових категоріях. Абсолютно всі 100% посіли призові місця, з них: 9 – перших місць, 8 – других та 2 – третіх місця.

1 місце – Кочубей Владислав (в.к. до 53 кг серед юнаків)

1 місце – Трохимчук Ілля (в.к. до 59 кг серед юнаків)

1 місце – Гоженко Олег (в.к. до 74 кг серед юнаків)

1 місце – Мартиненко Максим (в.к. до 83 кг серед юнаків)

1 місце – Рибалка Тетяна (в.к. ... Читати далі »

Переглядів: 640 | Додав: AlexCrow | Дата: 2019-05-12 | Коментарі (0)

10 березня шість спортсменів = 6 медалей !!!

Це підсумок участі Первомайських спортсменів у відкритому чемпіонаті м.Харкова з класичного пауерліфтингу серед дівчат та юнаків. Юні пауерліфтери клубу "Прайд" показали прекрасні результати і зайняли наступні призові місця:

Фісуненко Мар'яна - 1 місце;

Косьянова Ксенія - 2 місце;

Кочубей Владислав - 1 місце (виконав 1 юнацький розряд);

Зноєнков Єгор - 2 місце;

Шейфер Дмитро - 2 місце (виконав 1 розряд);

Трохимчук Ілля - 3 місце.

Вітаємо спортсменів зі спортивними дос ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 219 | Додав: AlexCrow | Дата: 2019-03-10 | Коментарі (0)

Вітаємо з Новим роком! Бажаю, щоб 2019-й подарував багато приводів для радості і щасливих моментів. Нехай збудуться найзаповітніші бажання і у всіх справах вас супроводжує удача! Залиште всі негаразди позаду і в цю новорічну ніч повірте в диво, воно обов'язково збудеться!

Переглядів: 153 | Додав: AlexCrow | Дата: 2018-12-31 | Коментарі (0)